HOTEL HORNÍ BEČVA

Hledáte cenově dostupný a přitom útulný hotel v Horní Bečvě a okolí? Hotel Sport Art Centrum **** poskytuje komfortní ubytování s rozsáhlou nabídkou služeb pro celou rodinu.

Z hotelu přímo za zábavou

Poté, co se ubytujete v některém z našich 15 moderně zařízených dvojlůžkových a trojlůžkových pokojů, můžete ihned vyrazit za sportem, přírodou nebo relaxací. Náš hotel u Horní Bečvy stojí na strategickém místě, odkud je blízko do všech okolních lyžařských středisek. Turistické trasy a cyklostezky jsou také a dosah ruky.

Zažijte opravdovou relaxaci

Užijte si také výjimečné okamžiky s vašimi nejbližšími ve wellness centru, které je součástí našeho hotelu. Ve vnitřním bazénu, vířivce, sauně a při masážích našich šikovných masérů najdete oázu klidu pro vaše tělo i mysl. V naší hotelové restauraci zažijete výjimečné gastronomické zážitky.

Vyrazte sportovat

V multifunkční sportovní hale můžete s rodinou a přáteli hrát nejoblíbenější halové sporty jako tenis a badminton nebo potrápit tělo v perfektně vybavené tělocvičně s posilovnou. Součástí sportovní haly je i cyklocentrum se zázemím pro mnohakilometrové vyjížďky po zdejších cyklostezkách.

 

Novinky

Aktuálně se lyžuje...

04. 12. 2017

675NTU.jpg

 

 

 

 

SKI AREÁL - U Sachovy studánky

Zasněžují 

Více na http://www.skisachovka.cz/

 

SKI AREÁL - Rališka

Zasněžují 

Více na http://www.raliska.cz/ 

 

SKI AREÁL - Bílá

V PROVOZU 

Denně je v provozu většina vleků a sjezdovek. Aktuální stav a otevírací doba na http://www.skibila.cz/cs/zima/

Video prezentace hotelu SportArtCentrum

03. 04. 2017

VIDEO PREZENTACE hotelu SportArtCentrum!

1207NjY.jpg

 https://youtu.be/Nl4u2Y5nO7U 

 

Všechny novinky