HOTEL HORNÍ BEČVA

Hledáte cenově dostupný a přitom útulný hotel v Horní Bečvě a okolí? Hotel Sport Art Centrum **** poskytuje komfortní ubytování s rozsáhlou nabídkou služeb pro celou rodinu.

Z hotelu přímo za zábavou

Poté, co se ubytujete v některém z našich 15 moderně zařízených dvojlůžkových a trojlůžkových pokojů, můžete ihned vyrazit za sportem, přírodou nebo relaxací. Náš hotel u Horní Bečvy stojí na strategickém místě, odkud je blízko do všech okolních lyžařských středisek. Turistické trasy a cyklostezky jsou také a dosah ruky.

Zažijte opravdovou relaxaci

Užijte si také výjimečné okamžiky s vašimi nejbližšími ve wellness centru, které je součástí našeho hotelu. Ve vnitřním bazénu, vířivce, sauně a při masážích našich šikovných masérů najdete oázu klidu pro vaše tělo i mysl. V naší hotelové restauraci zažijete výjimečné gastronomické zážitky.

Vyrazte sportovat

V multifunkční sportovní hale můžete s rodinou a přáteli hrát nejoblíbenější halové sporty jako tenis a badminton nebo potrápit tělo v perfektně vybavené tělocvičně s posilovnou. Součástí sportovní haly je i cyklocentrum se zázemím pro mnohakilometrové vyjížďky po zdejších cyklostezkách.

 

Novinky

Permanentky na tenis a badminton - zimní provoz

13. 08. 2019

Léto je sice v plném proudu, ale zima se pomalu blíží. 
Permanentky na tenis i badminton jsou v prodeji!!!
1670MzU.jpg
 
Skvělý dárek k narozeninám nebo k jiné příležitosti.
 
Pro rezervace kurtu je nutné volat předem!
 
Bližší informace naleznete zde...
nebo na tel.:+420 702 059 114
 

 

Video prezentace hotelu SportArtCentrum

03. 04. 2017

VIDEO PREZENTACE hotelu SportArtCentrum!

1207NjY.jpg

 https://youtu.be/Nl4u2Y5nO7U 

 

Všechny novinky