LYŽOVÁNÍ S DĚTMI

Vyrazte za perfektním lyžováním s dětmi do Beskyd. Uprostřed lesů a úchvatné přírody chráněné krajinné oblasti Beskydy najdete nejznámější lyžařské areály, ve kterých si s vaší rodinou užijete skvělé zážitky.

Výborné podmínky pro lyžování zde najdou úplní začátečníci i ti nejnáročnější lyžaři na kilometrech sjezdových a běžeckých tratí. Lyžování s dětmi v Beskydech je snadno dostupné díky širokému spektru služeb pro rodiče s dětmi. I pro ty nejmenší děti najdete v Beskydech skvělou zábavu v lyžařských školkách. Snowboardové a lyžařské školy zdokonalí lyžařskou techniku vašich starších dětí.

Hotel Sport Art Centrum **** nabízí ubytování v Bečvě pro rodiny s dětmi a poskytne vám útulné zázemí pro vaši zimní rodinnou dovolenou.

Dětský lyžařský park v ski areálu Bílá

V dětském parku naučí vaše děti lyžovat už od 2 let. Své děti můžete svěřit do rukou zkušených lyžařských instruktorů, kteří je naučí základní techniky lyžování včetně jízdy na vleku. Jde o jednu z nejbezpečnějších sjezdovek v Beskydech.

V lyžařském areálu Bílá vám vaše děti také pohlídají a vy si můžete jít sami zalyžovat bez obav o jejich bezpečnost.

Dětská trasa v areálu Pustevny

Lyžařský areál Pustevny láká rodiny s dětmi na lyžování na speciální dětské trase. Tato 50 dlouhá sjezdovka má převýšení 10 m a vaše dětí se na ní rychle naučí základy lyžování. I zde najdete lyžařskou školku, kde se i z nejmenších dětí stanou rychle šikovní lyžaři.

Ani s kočárkem si starosti dělat nemusíte. Na lanové dráze můžete kočárek přepravovat zdarma.

Dětská trasa v areálu Grúň Staré Hamry

Dětem se bude líbit i na sjezdovce ve ski areálu Grúň ve Starých Hamrech. Uměle zasněžovaná 500 metrů dlouhá dětská sjezdovka je dalším místo, kde si v Beskydech vaše děti skvěle zalyžují. Navíc se zde každý rok pořádá zimní dětský tábor pro děti od 6 do 18 let, který připraví dětem skvělé zážitky na celý život.

Lyžařský areál Rališka – dětský vlek

Perfektní lyžování v Horní Bečvě nabízí lyžařský areál Rališka. Lyžaře zde čekají 3 nenáročné sjezdovky a jedna krátká dětská sjezdovka o délce 200 metrů. Oblíbený je také dětský vlek SKILL s převýšením 25 m.

 

Novinky

Permanentky na tenis a badminton - zimní provoz

13. 08. 2019

Léto je sice v plném proudu, ale zima se pomalu blíží. 
Permanentky na tenis i badminton jsou v prodeji!!!
1670MzU.jpg
 
Skvělý dárek k narozeninám nebo k jiné příležitosti.
 
Pro rezervace kurtu je nutné volat předem!
 
Bližší informace naleznete zde...
nebo na tel.:+420 702 059 114
 

 

Video prezentace hotelu SportArtCentrum

03. 04. 2017

VIDEO PREZENTACE hotelu SportArtCentrum!

1207NjY.jpg

 https://youtu.be/Nl4u2Y5nO7U 

 

Všechny novinky