UBYTOVÁNÍ BEČVA

Hotel Sport Art Centrum **** leží v atraktivní horské oblasti Beskydy. V malebné přírodě obce Prostřední Bečva na vás čeká stylové ubytování v moderním horském hotelu. V jeho prostorách najdete také sportovní a relaxační centrum pro celou rodinu nebo stylový výlet s přáteli.

Zábava v létě i v zimě

Blízko hotelu leží významné ski areály Bílá, Soláň a 16 km vzdálené Pustevny. Okolní ski areály nabízí vynikající zábavu pro začínající lyžaře i nadšené profesionály. V létě nabízíme ubytování v Bečvě turistům a cyklistům. Ti s oblibou využívají upravené cyklostezky a horské stezky, vedoucí překrásnými Beskydskými lesy a přírodou.

Ubytování

Nabízíme ubytování v 15 moderně zařízených dvojlůžkových a trojlůžkových pokojích s možností přistýlky. V hotelové restauraci můžete vyzkoušet jídla české i zahraniční kuchyně a poté se nechat rozmazlovat ve wellness centru. Připraveny jsou masáže, sauna, vnitřní bazén a další relaxační procedury.

Vyrazte za sportem

Hotel Sport Art Centrum **** nabízí i sportovní aktivity v multifunkční sportovní hale. Je vhodná pro většinu halových sportů a její součástí je i posilovna s tělocvičnou. Turisté a cyklisté mohou navštívit útulné zázemí našeho cyklocentra s možností občerstvení a odpočinku.

 

Novinky

Permanentky na tenis a badminton - zimní provoz

13. 08. 2019

Léto je sice v plném proudu, ale zima se pomalu blíží. 
Permanentky na tenis i badminton jsou v prodeji!!!
1670MzU.jpg
 
Skvělý dárek k narozeninám nebo k jiné příležitosti.
 
Pro rezervace kurtu je nutné volat předem!
 
Bližší informace naleznete zde...
nebo na tel.:+420 702 059 114
 

 

Video prezentace hotelu SportArtCentrum

03. 04. 2017

VIDEO PREZENTACE hotelu SportArtCentrum!

1207NjY.jpg

 https://youtu.be/Nl4u2Y5nO7U 

 

Všechny novinky