UBYTOVÁNÍ BÍLÁ

Hotel Sport Art Centrum **** vás zve na návštěvu. Najdete nás v překrásné přírodě Beskyd, nedaleko od lyžařského areálu Bílá. Náš hotel je ideální cíl pro návštěvu v zimě i v parných letních dnech.

Bílá láká v létě i v zimě

V létě můžete s rodinou a přáteli vyrazit na výlety po dobře značených turistických trasách a cyklostezkách. V našem cyklocentru se můžete občerstvit, odpočinout a nechat si zde spravit vaše kolo. Přímo u hotelu je také známá cyklostezka Bečva. V zimě máte blízko všechna okolní lyžařská střediska. Nejblíže je špičkový ski areál Bílá a jen pár km od něj Soláň.

Ubytování

Hledáte ubytování v Bílé nebo blízkém okolí? Disponujeme 15 dvojlůžkovými a trojlůžkovými pokoji s bohatým vybavením a možností přistýlky. Kuchaři v hotelové restauraci připravují regionální speciality a jídla české i zahraniční kuchyně.

Vyrazte za sportem

Součástí našeho ubytování nedaleko Bílé je i multifunkční hala se zázemím pro halové sporty, tělocvična a posilovna. Relaxaci a uvolnění najdete v našem wellness centru, kde si můžete zaplavat ve vnitřním bazénu, ohřát se v sauně nebo se svěřit do rukou našim vyškoleným masérům. Přijďte nás navštívit.

 

Novinky

Permanentky na tenis a badminton - zimní provoz

13. 08. 2019

Léto je sice v plném proudu, ale zima se pomalu blíží. 
Permanentky na tenis i badminton jsou v prodeji!!!
1670MzU.jpg
 
Skvělý dárek k narozeninám nebo k jiné příležitosti.
 
Pro rezervace kurtu je nutné volat předem!
 
Bližší informace naleznete zde...
nebo na tel.:+420 702 059 114
 

 

Video prezentace hotelu SportArtCentrum

03. 04. 2017

VIDEO PREZENTACE hotelu SportArtCentrum!

1207NjY.jpg

 https://youtu.be/Nl4u2Y5nO7U 

 

Všechny novinky