UBYTOVÁNÍ PUSTEVNY

Hotel Sport Art Centrum **** nabízí ubytování nedaleko Pusteven v Beskydech. Ryzí příroda, nádherné výhledy a blízkost špičkových lyžařských areálů dělá z našeho hotelu ideální zázemí pro letní i zimní ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

Oblíbený lyžařský areál Pustevny se nachází jen 16 km daleko. Je tak doslova na dosah ruky jak autem, tak autobusovou dopravou. Díky své strategické pozici je Hotel Sport Art Centrum **** máte blízko dalším známým ski areálům Bílá nebo Soláň. Pustevny ale lákají i v létě. Nabízíme ubytování přímo u oblíbené cyklostezky, odkud dojedete až do Rožnova pod Radhoštěm nebo Valašského Meziříčí.

Ubytovat se můžete v některém z našich 15 dvojlůžkových a trojlůžkových pokojů s možností přistýlky. Šéfkuchař naší restaurace pro vás připravuje jídla z české i zahraniční kuchyně. V multifunkční sportovní hale najdete zázemí pro halové sporty a dobře vybavenou tělocvičnu s posilovnou. Dokonalou relaxaci poté zažijete v našem wellness centru s vnitřním bazénem, hřejivou saunou a se službami jako masáže a Kneippův chodník. Těšíme se na vás.

 

Novinky

Permanentky na tenis a badminton - zimní provoz

13. 08. 2019

Léto je sice v plném proudu, ale zima se pomalu blíží. 
Permanentky na tenis i badminton jsou v prodeji!!!
1670MzU.jpg
 
Skvělý dárek k narozeninám nebo k jiné příležitosti.
 
Pro rezervace kurtu je nutné volat předem!
 
Bližší informace naleznete zde...
nebo na tel.:+420 702 059 114
 

 

Video prezentace hotelu SportArtCentrum

03. 04. 2017

VIDEO PREZENTACE hotelu SportArtCentrum!

1207NjY.jpg

 https://youtu.be/Nl4u2Y5nO7U 

 

Všechny novinky