BEŽKAŘSKÉ TRASY BESKYDY

Beskydy jsou právem označovány jako ráj pro běžkaře. Kilometry běžeckých stop vedou překrásnými lesy a přírodou. Společně propojují všechna zdejší významná lyžařská střediska. Ta patří díky své rozsáhlé nabídce služeb k tomu nejlepšímu, co můžete najít.

Vyrazte na rodinný výlet po běžkařských trasách v Beskydech. Nejvýchodnější pohoří České republiky láká rodiny s dětmi na mírné trasy s nízkým převýšením. Zdatnější sportovci mohou své síly otestovat na mnohakilometrových okruzích.

Hotel Sport Art Centrum **** je vzdálen okolním běžkařským trasám v Beskydech jen několik kilometrů a nabídne vám moderní ubytování a zábavu pro celou rodinu. Po celodenním výletu můžete navštívit naše wellness centrum a při nepřízni počasí navštívit naši zbrusu novou multifunkční sportovní halu.

Mezi nejpopulárnější střediska s běžkařskými trasami v Beskydech patří:

Ski areál Bílá

Ski Areál Bílá nabídne pro vaše výlety přírodou 4 běžecké okruhy v celkové délce 76 km. Zajezdit si můžete na zelené a modré trase, která je spojena s velmi dlouhou červenou trasou. Ta vás zavede až do Starých Hamer na Semčanku.

Nově vybudována oranžová trasa navazuje na červenou trasu. Vede přes horské sedlo pod Bobkem, osadu Salajka a zde se napojuje na modrý okruh.

Běžkařská trasa Délka / km
Červený okruh 30
Modrý okruh 20
Zelený okruh 10
Oranžová trasa 16

Ski areál Pustevny

Běžecké tratě ve ski areálu Pustevny nabídnou perfektní podmínky pro rodinný výlet na běžkách. V okolí ski areálu najdete 50 km upravených běžeckých tratí střední obtížnosti. Nejznámější z nich vás po hřebeni zavede až na Radhošť. Velmi oblíbená trasa vede z Pusteven na Martiňák a zpět na Pustevny. Díky mírně klesajícímu profilu je trať vhodná i pro méně zdatné sportovce. Úchvatný výhled do okolí uvidíte z běžkařské trasy Pustevny – Radhošť – Pustevny.

Běžkařská trasa Délka / km
Pustevny - Martiňák 8
Pustevny – Chata Mír 9
Pustevny - Radhošť 4
Pustevny – standardní běžecké tratě 5
Okruh přes velkou sjezdovku 11
Okruh kolem Zmrzlého 9
Okruh Skalíkova louka 7

Ski park Grúň Staré Hamry

Ski areál Grúň ve Starých Hamrech nabízí kromě upravených sjezdovek také 6 km dlouhý okruh Gruň – Švarná Hanka anebo náročnější červený okruh z Bílé až do Starých Hamer a zpět na Bílou.

Běžkařská trasa Délka / km
Červený okruh 30
Okruh Gruň – Švarná Hanka 6

 

Novinky

Permanentky na tenis a badminton - zimní provoz

13. 08. 2019

Léto je sice v plném proudu, ale zima se pomalu blíží. 
Permanentky na tenis i badminton jsou v prodeji!!!
1670MzU.jpg
 
Skvělý dárek k narozeninám nebo k jiné příležitosti.
 
Pro rezervace kurtu je nutné volat předem!
 
Bližší informace naleznete zde...
nebo na tel.:+420 702 059 114
 

 

Video prezentace hotelu SportArtCentrum

03. 04. 2017

VIDEO PREZENTACE hotelu SportArtCentrum!

1207NjY.jpg

 https://youtu.be/Nl4u2Y5nO7U 

 

Všechny novinky