Web Analytics Made Easy - Statcounter

HOTEL V BESKYDECH

Zveme vás do moderního nekuřáckého hotelu Sport Art Centrum ***, který je zasazený do úchvatné přírody Beskyd v obci Prostřední Bečva. Pokud hledáte hotel v Beskydech pro zimní i letní dovolenou, nabídneme vám zázemí, které hledáte. Cyklostezky, turistické trasy i známé lyžařské areály jsou nedaleko.

 

Hotel Sport Art Centrum *** poskytuje komfortní ubytování v 15 moderně zařízených dvojlůžkových a trojlůžkových pokojích s možností přistýlky. Celková kapacita hotelu je 36 míst bez výtahu. Součástí hotelu je stylová restaurace a wellness centrumbazénem, saunou a dalšími službami.

 

Při špatném počasí můžete v našem hotelu v Beskydech vyzkoušet vlastní multifunkční sportovní halu, určenou pro halové sporty. Součástí je posilovna, stolní tenis a cyklocentrum, které slouží cyklistům z blízké cyklostezky Bečva.

 

I za špatného počasí se u nás nudit nebudete. V nově vybudované multifunkční sportovní hale najdete kryté kurty pro tenis, badminton a další halové sporty. Určitě navštivte i posilovnu či si zahrajte stolní tenis. Plně klimatizovaná hala nabízí velkou porci zábavy pro celou rodinu bez obav z deště a sněhu.

 

 

 

 

 

 

 

Novinky

Video prezentace hotelu SportArtCentrum

03. 04. 2017

VIDEO PREZENTACE hotelu SportArtCentrum!

1207NjY.jpeg

 https://youtu.be/Nl4u2Y5nO7U 

 

Všechny novinky