Web Analytics Made Easy - Statcounter

Ubytování pro firmy

Nabízíme vám ideální zázemí pro konání vaší firemní akce, školení, ubytování při pracovní cestě nebo teambuildingu. V hotelu SPORT ART CENTRUM můžete uspořádat firemní akci, pobavit se s kolegy a odpočinout si od pracovních povinností obklopení malebnou přírodou Beskyd.

Hotel je ideální pro menší firmy. Poskytuje komfortní ubytování v 15 moderně zařízených dvojlůžkových pokojích s možností přistýlky. Celková kapacita hotelu je 36 míst bez výtahu. Součástí hotelu je restaurace a wellness centrum s bazénem, saunou a dalšími službami. Nabízíme ubytování s polopenzí. Pro firemní akce s větším množstvím osob zajišťujeme snídaně, obědy i večeře.

Hotelu Sport Art Centrum ***, který je zasazený do úchvatné přírody Beskyd v obci Prostřední Bečvam, je ideálním místem pro vás, pokud hledáte místo pro zimní i letní teambuilding nebo výjezdní poradu. Nabídneme vám zázemí, které hledáte. Cyklostezky, turistické trasy i známé lyžařské areály jsou nedaleko nás a malebná příroda všude okolo.

Pro posílení týmového ducha firemních zaměstnanců můžete využit naší vlastní multifunkční sportovní halu, určenou pro halové sporty. Součástí hotelu je také posilovna a stolní tenis.

Hotel Sport Art Centrum firmám nabízí:

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Rádi Vám vypracujeme individuální kalkulaci.
Email: , tel. +420 702 059 114

**** Rezervace ubytování ****

Sport art centrum v Prostřední Bečvě hodnocení